Jak działamy

Tworzymy projekty zgodnie z wytycznymi Klienta, nie pobieramy opłat „z góry”, wystawiamy faktury…

Jak działamy

Nawiązujemy kontakt

Nawiązujemy kontakt telefoniczny lub mailowy i omawiamy wstępne założenia strony internetowej takie jak: Rozmiar i rodzaj strony, kolorystyka strony, funkcjonalności niezbędne na stronie, itp

 

Przygotowujemy wstępny projekt strony

Na podstawie przekazanych informacji, tekstów, czy materiałów reklamowych opracowujemy wstępny wygląd strony internetowej. Projekt ten umieszczamy na jednym z naszych adresów roboczych aby Klient mógł w dowolnym momencie zapoznać się z nim.

 

Jak działamy
Jak działamy

Nanosimy poprawki zgodnie z uwagami

Jeśli Klient będzie miał jakieś uwagi nanosimy poprawki zgodnie z wytycznymi. Dzięki temu Klient dostaje dokładnie taką stronę www jakiej potrzebuje.

 

Programujemy system zarządzania treścią

Programujemy, które elementy strony www Klient może samodzielnie zmieniać. Tworzymy panel zarządzania aby Klient mógł się zalogować i wprowadzać zmiany. System jest niezwykle prosty i intuicyjny. Nie wymaga szczególnych zdolności informatycznych.

Jak działamy
Jak działamy

 

 

Oddajemy stronę w ręce Klienta 

Przenosimy stronę www z adresu roboczego na jej właściwy adres. Przekazujemy dane do systemu zarządzania treścią. Pokazujemy jak wszystko działa i upewniamy się, że całość jest w 100% sprawna.

 

Zamów swoją nową stronę www