O nas

Kim jesteśmy, czym się zajmujemy, itp

ProStrona to jednoosobowa działalność gospodarcza prowadzona od początku 2010 roku. Firma działa nieprzerwanie już od kilku lat, a ostatnio ze względu na prężny rozwój dołączyła do niej jeszcze jedna osoba. Działalność prowadzona jest w miejscu zamieszkania, dzięki czemu nie ma potrzeby wynajmowania biura. Dzięki temu tniemy koszty i możemy oferować bardzo konkurencyjne ceny.

Pracujemy zdalnie, głównie dla klientów z Polski, ale zdarzały nam się też zlecenia dla Klientów z Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Aby ułatwić obsługę wykonanych przez nas stron internetowych stworzyliśmy dział porady gdzie umieszczamy przydatne artykuły oraz filmy instruktażowe, na których pokazujemy jak obsługiwać wykonane przez nas strony.

ProStrona Słupsk

Małgosia

Właścicielka firmy, wizjonerka

Nadzoruje wszystkie kwestie związane z estetyką, prowadzi korektę graficzną, odpowiada za funkcjonowanie firmy w mediach społecznościowych.

Kamil

analityk

Tworzy układy graficzne i odpowiednie funkcjonalności stron czyli wszystkie kwestie techniczne. Odpowiada też za bezpośredni kontakt z Klientem.

Pracujemy pięć dni w tygodniu (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) po około osiem godzin dziennie. Działamy szybko i sprawnie, dotrzymujemy terminów i dbamy o wysoką jakość obsługi. Wiemy jak trudno jest znaleźć dobrego fachowca, szczególnie podczas współpracy zdalnej, dlatego nigdy nie pobieramy opłat „z góry”.

Zachęcamy do kontaktu 🙂

Przekonaliśmy Cię?