Nasze usługi

Oferujemy komplet usług związanych z prowadzeniem własnego biznesu przez Internet.

Co otrzymujesz podejmując z nami współpracę

Możesz skupić się na swojej działalności. My zadbamy o to aby zainteresowani Twoja oferta klienci trafili na Twoją stronę, a nie do konkurencji.

Rejestracja domeny

Domena (adres internetowy) jest niezbędna do rozpoczęcia sprzedaży przez Internet. Zarejestrujemy ją dla Ciebie, skonfigurujemy i zadbamy oto by nikt jej nie przejął.

Hosting strony

Zapewniamy szybki i bezpieczny hosting dla Twojej strony, wiadomości email, zdjęć i innych plików. Nie musisz dbać o kwestie techniczne.

l

CMS

System zarządzania treścią do prowadzenia aktualizacji, dodawania galerii, pisania artykułów, prowadzenia bloga i wiele więcej.

Optymalizacja

Skonfigurujemy Twoją stronę internetową tak aby pokazywała się w Internecie dokładnie pod tymi wyrażeniami, które wpisują w Google Twoi Klienci.

t

Doradztwo

Lata doświadczeń pozwoliły nam zgromadzić ogrom wiedzy na temat funkcjonowania Internetu. Zdobytą wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami.

Statystyki

Statystyki odwiedzin Twojej strony powiedzą Ci czy ludzie znajdują Cię przez Google, Facebooka czy z innych źródeł. Podpowiedzą jak ulepszać stronę i pozyskiwać nowych klientów.

Media społecznościowe

Dzięki integracji z mediami społecznościowymi jeszcze łatwiej będzie Ci utrzymać kontakt z obecnymi Klientami i dotrzeć do nowych odbiorców.

Pozycjonowanie

Jeśli masz już stronę, ale chcesz zwiększyć na niej ruch zainteresuje Cię pozycjonowanie. Możemy zwiększyć ruch na Twojej stronie a to zapewne zwiększy sprzedaż.

Poradniki

Dokładamy wszelkich starań aby dbanie o stronę internetową było przyjemnością. Publikujemy poradniki i filmy dzięki którym obsługa strony to pestka.

Pewny partner

Wybierając partnera do współpracy przez Internet często nie ma kontaktu twarzą w twarz więc trudno określić kto jest wiarygodnym partnerem a kto nie. W branży stron www działamy od 2009 roku a więc nie jest to firma, która może zniknąć z dnia na dzień. Funkcjonujemy od lat i planujemy rozwijać naszą działalność przez kolejne lata.

Strony www dla nieinformatyków

Potrzebujesz nową stronę www?